Poradna pro pečující

Nabízíme komplexní informace z oblasti ošetřovatelské péče (výživa a hydratace, správná péče o rány, hygiena, polohování a rehabilitace, výběr inkontinenčních pomůcek apod.)

Dále Vám doporučíme, jak upravit domácí prostředí a zajistíme pro Vás kompenzační pomůcky. Pomůžeme Vám také s řešením zdravotně – sociálně – právní problematiky (dávky, na které máte nárok, vyřízení žádosti o péči u lékaře, apod.)

V neposlední řadě u nás najdete také psychickou podporu a pomoc v náročné životní situaci.

Poradenství je bezplatné a je prováděno kvalifikovaným personálem. Poradna je provozována ve spolupráci s Domácí péčí Dačice s.r.o.

Poradna pro léčbu chronických ran

Poradna pro osoby trpící různými typy chronických ran. Poradna je provozována v prostorách Domácí péče Dačice na adrese Antonínská 85, Dačice, po domluvě na telefonu 607 820 390.

Inko poradna

Poradna zabývající se používáním inkontinenčních pomůcek sídlí v půjčovně kompenzačních pomůcek ve Slavonicích a nabízí bezplatné poradenství a vzorky inko pomůcek zdarma.

Otevřena je vždy ve středu od 13 do 15 hodin a nebo po domluvě na telefonu 770 158 578 nebo mailu pomucky@resident2000.cz.