Náš tým 💙

Všechny naše pečovatelky dělají svoji práci s láskou a úsměvem. Dostatečná kvalifikace pro práci a neustálý rozvoj je samozřejmostí. Rádi bychom vám je také trochu přiblížili i z osobní roviny 💙

Bc. Zdeňka Škarková

Na hřišti je jako doma! Hraje volejbal za TJ Dačice. Když nemá v ruce míč, jsou to řídítka motorky. Projede se po okolí, ale i za hranice. Třeba až k moři nebo do hor.

Iveta Prokopová

Volný čas nejraději tráví se svojí rodinkou, užívají si společné vyjížďky na kole. Má ráda zahrádku, kytičky. A díky ní máme v kanceláři spoustu uklidňující zeleně.

Kateřina Fialová

Když ji potkáte v lese, možná u sebe bude mít flintu, je totiž myslivkyně! Ráda vymění ticho lesa za hudbu, rockovou i metalovou. A festivaly, to je pro ni taky super nabití energií.

Kristýna Šlápotová

Je nadšená rybářka, ráda si užívá ticho a klid u vody. Také si vychutnává vrnění motoru při vyjížďkách na své motorce. Doma má několik pejsků.

Alena Fučíková

Jejím velkým koníčkem jsou čtyřnozí miláčci. Věnuje se výcviku psů – sportovní a záchranářské kynologii. Se svým novofundlandským parťákem provozuje i canis terapii. 

Eva Zahradníčková

Aktivní odpočinek, to je to pravé. Jízda na kole, plavání, zahrádka. Heslo je – práce dobíjí! Když není chuť odpočívat aktivně, sousedská posezení jsou skvělou alternativou.

Monika Kristlová

Naše nadšená řidička. Ráda si dojede třeba do lesa, projde se a sbírá houby. Aktivně odpočívá při práci na zahrádce. A pak si dá něco dobrého. Dělá naprosto luxusní chlebíčky!