Náš tým 💙

Všechny naše pečovatelky dělají svoji práci s láskou a úsměvem. Dostatečná kvalifikace pro práci a neustálý rozvoj je samozřejmostí. Rádi bychom vám je také trochu přiblížili i z osobní roviny 💙

Bc. Zdeňka Škarková

Sociální pracovnice

Na hřišti je jako doma! Hraje volejbal za TJ Dačice. Když nemá v ruce míč, jsou to řídítka motorky. Projede se po okolí, ale i za hranice. Třeba až k moři nebo do hor.

Iveta Prokopová

Volný čas nejraději tráví se svojí rodinkou, užívají si společné vyjížďky na kole. Má ráda zahrádku, kytičky. A díky ní máme v kanceláři spoustu uklidňující zeleně.

Kristýna Šlápotová

Je nadšená rybářka, ráda si užívá ticho a klid u vody. Také si vychutnává vrnění motoru při vyjížďkách na své motorce. Doma má několik pejsků.

Monika Kristlová

Naše nadšená řidička. Ráda si dojede třeba do lesa, projde se a sbírá houby. Aktivně odpočívá při práci na zahrádce. A pak si dá něco dobrého. Dělá naprosto luxusní chlebíčky! 

Alena Fučíková

Jejím velkým koníčkem jsou čtyřnozí miláčci. Věnuje se výcviku psů – sportovní a záchranářské kynologii. Se svým novofundlandským parťákem provozuje i canis terapii. 

Eva Zahradníčková

Aktivní odpočinek, to je to pravé. Jízda na kole, plavání, zahrádka. Heslo je – práce dobíjí! Když není chuť odpočívat aktivně, sousedská posezení jsou skvělou alternativou.

Ludmila Kolářová

Miluje umění všeho druhu, chodí na kurz keramiky. Říká, že je samotářská optimistka. Ráda poslouchá hudbu od folklóru po bigbeat. A nejraději tráví čas se svým vnoučkem.

Michaela Táborská

Největší láskou jsou její děti. Když si potřebuje odpočinout, sáhne po dobré knize. Přátelská posezení jí také dodají energii. A v neposlední řadě miluje svou práci, přeci.